Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego, sterowanie ogrzewaniem. Montujemy i serwisujemy: pompy ciepła Kielce, pompy ciepła Lublin, pompy ciepła Rzeszów i pompy ciepła Warszawa.

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie na obecne czasy. Rosnące ceny energii i coraz większa degradacja środowiska naturalnego dają wyraźny sygnał, aby zacząć myśleć o ekologicznych źródłach energii.

Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem by tą energię wykorzystać.

Instalacje ogrzewania podłogowego (m.in. wylewki anhydrytowe) wykonana w prawidłowy sposób przy wykorzystaniu najwyższej jakości pomp ciepła pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 75% przy zapewnieniu najwyższego komfortu.

RODZAJE POMP CIEPŁA:

  • Gruntowe pompy ciepła
  • Pompy ciepła powietrze-woda
  • Pompy ciepła powietrze-powietrze
  • Pracujemy m.in. w miastach Kielce, Lublin, Rzeszów, Warszawa

GRUNTOWA POMPA CIEPŁA:

Gruntowe pompy ciepła odbierają energię z gruntu, która później przekazywana jest do pompy ciepła. Ta natomiast podnosi temperaturę do temperatury potrzebnej do ogrzania pomieszczeń. Wyróżniamy dwa rodzaje odbioru energii z gruntu: poprzez kolektor poziomy i pionowy. Gruntowe pompy ciepła służą również do chłodzenia budynku w czasie wysokich temperatur.

pompa ciepła Kielce Lublin Warszawa Rzeszów Tarnów

POMPA CIEPŁA WODA-WODA:

Pompa ciepła woda-woda korzystają z ciepła zgromadzonego w wodzie gruntowej, która ma dość wysoką temperaturę przez całą zimę. DO jej działania potrzebne są dwie studnie głębinowe, czerpnia i zrzutnia. Z pierwszej czerpana jest woda, z której pompa odbiera ciepło, do drugiej odprowadzona woda, która oddała już ciepło. Ciepło może być również pozyskiwane ze sobą lub innego zbiornika wodnego.

pompa ciepła Kielce Lublin Warszawa Rzeszów Tarnów

POMPA CIEPŁA POWIETRZE-WODA:

Powietrzne pompy ciepła to urządzenia, które pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego i ogrzewają Twój dom, bez różnicy czy na zewnątrz jest zimno czy ciepło. Nie wymagają dodatkowego źródła energii ( energia pochodzi z powietrza), a przewidywany czas zwrotu takiej inwestycji to 4 – 5 lat. Montowane są pryz budynkach mieszkalnych, nie emitują żadnych niepożądanych dźwięków wewnątrz budynku. A na zewnątrz dźwięku zastosowaniu cichych wentylatorów dźwięk jest prawie niesłyszalny. Instalacja taka jest bezawaryjna i bezobsługowa.

pompa ciepła Kielce Lublin Warszawa Rzeszów Tarnów

Pompy ciepła:
Nasze usługi realizujemy praktycznie w całej Polsce. Praktycznie stale świadczymy swoje usługi w miastach tj Kielce, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Tarnów. Jesteśmy w stanie dojechać praktycznie do każdego miasta w kraju, a fachowa pomoc w zakresie doradztwa i wyceny naszych usług bardzo często odbywa się podczas rozmowy telefonicznej czy kontaktu e-mail.