REKUPERACJA

Dzisiejsze rozwiązania energetyczne są niezwykle nowoczesne i są w stanie zapewnić nam życie na niezwykle dużym poziomie komfortu w naszym domu. Rekuperacja Kielce, Kraków, Lublin, Rzeszów, Tarnów, Warszawa – to nie jedyne miasta gdzie realizujemy naszą ofertę, to jeden z systemów energooszczędnych, który może się nam spodobać.

Rekuperacja przede wszystkim pozwala na oszczędzenie nawet do pięćdziesięciu procent kosztów ogrzewania w skali roku. To niezwykle dużo w przypadku większych domów jedno czy wielorodzinnych. Rekuperacja to zarówno pompa ciepła jak również odpowiedni system wentylacji, który daje nam wiele korzyści przez cały rok. To przede wszystkim ciągły dostęp do świeżego powietrza. Nie będziemy musieli w tym celu nawet otwierać okien

Rekuperacja i jej poprawne zainstalowanie daje również korzyść w postaci znacznie czystszego powietrza, którym będziemy oddychali dzięki specjalnym systemom filtrów. Ich działanie zapewnia nam pozostawienie w obrębie filtra chociażby mniejszych owadów czy kurzu, który nie przedostanie się dzięki temu systemowi do naszego domu. Inwestycja taka zwraca się bardzo szybko.

Zapewne zastanawiasz się jakie koszty niesie za sobą rekuperacja ?
Zadzwoń do naszego biura i zapytaj o wszystkie zastanawiające cię kwestie związane z tym rozwiązaniem.

Miasta w których pracujemy montując rekuperację:
– Kielce
– Kraków
– Lublin
– Warszawa
– Rzeszów